Telefon

+90 533 406 95 31

E-Posta

info@narkostum.com

hakkımızda

Nar Kostüm

Nar Kostüm olarak, 20 yılı aşkın süredir kaliteli ve eğlenceli kostüm satışı ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize özel etkinliklerinde ve özel günlerinde unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlayan bir ekiple, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunuyoruz.

Nar Kostüm’ün temel değerleri arasında müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ön plandadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Kostümlerimizin tasarımında ve üretiminde özgünlüğü ve kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz.

+
Kostüm
Çeşiti
+
Mutlu
Müşteri
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
+
Kostüm
Çeşiti
+
Mutlu
Müşteri
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
Değerlerimiz

Yılların verdiği tecrübeyle daima yanınızdayız.

Misyonumuz

Nar Kostüm olarak misyonumuz, müşterilerimize kaliteli kostüm seçenekleri sunmak ve özel etkinliklerinde onlara eğlenceli ve unutulmaz deneyimler yaşatmaktır. Her yaş grubundan insanın hayal gücünü harekete geçirerek, farklı karakterleri canlandırmalarına ve özel günlerini renklendirmelerine yardımcı olmak için buradayız.

Vizyonumuz

Sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlayarak, toplumun farklı kesimlerine ulaşmak ve onlara yardım eli uzatmak da vizyonumuzun bir parçasıdır. Nar Kostüm olarak, eğlence ve yaratıcılığı bir araya getirerek, herkesin kostüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir marka olmayı hedefliyoruz.

Nar Kostüm olarak, 20 yılı aşkın süredir kaliteli ve eğlenceli kostüm satışı ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

İletişim

+90 533 406 95 31

İhsaniye Mah. 2. Er Sk. Agora Çarşısı 8B/51 Nilüfer/BURSA

info@narkostum.com

×